DEMO TALEBİ DEMO TALEBİ
 

Uzaktan Eğitim Merkeziniz

Üniversitelerin Tercihi


Uzem.Tv Nedir?

Uzem.Tv Kurumsal ve akademik bir eğitim platformu olarak hizmet vermektedir. Bu eğitim platformu içerisinde sizlere sunulan avantajlar sayesinde eğitimleriniz sırasında kolay ve rahat bir kullanımı sizlere sunarak hazırlanan eğitimleri istenilen kitleyle buluşturabilen bir eğitim yazılımıdır.

Uzem.Tv Kullanıcılara Ne Sağlamaktadır ?

Uzem.Tv  öğrenci kullancılarına aktif derslere ulaşma imkanı, öğretmenlerin duyurularını akış içerisinde görme imkanı, ders notlarına ulaşım imkanı, tamamladığı dersleri görebilme imkanı, devam eden derslerini görebilme imkanı, kendi öğrenci bilgilerine ulaşım ve değiştirme imkanını hızlı, basit ve veri bilgi paylaşım güvenirliliği garantisi ile sunmaktadır.

Uzem.Tv kurumsal eğitim (akademik kadroya) kullancılarına aktif ders oluşturma imkanı, öğretmenlerin duyurularını akış içerisinde öğrencilerin görme imkanı, ders notları oluşturma imkanı, online bu sistemde ders oluşturma imkanı, ödev-ders notu oluşturma imkanını hızlı, basit ve veri bilgi paylaşım güvenirliliği garantisi ile sunmaktadır.

Uzem.Tv Zoom altyapısı ve Webinar portal ile entegre şekilde çalışmaktadır. Uzem.Tv Webinar portal kullanıcılarına; Canlı yayın desteği, yayınlanmış olan canlı yayın videoları kaydedilerek sonradan izlenme fırsatı ve Uzem.Tv Webinar portalında hızlı belge gönderimi fırsatları sunmaktadır. 

Uzem.Tv kurumsal kullancılarının online sisteme yüklemek istedikleri videoları oluşturma da ve düzenleme de destek olmaktadır. Kurumların veya kullancıların istedikleri videoları sunucular da barındırma desteği, videoların düzenlenmesi isteği üzerine özel grafikçiler eşliğinde düzenleme desteği ile birlikte videoların sisteme yüklenmesi ve editöryal işlemlerini hızlı eksiksiz ve hatasız bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır.

Uzem.Tv kullancılarının online sisteme yüklemek istedikleri videoları oluşturma da destek olmaktadır. Sakarya’da bulunan stüdyo ile videolar profostonel olarak çekilmekte ve sisteme yüklenmesini de Uzem.Tv tarafından direkt sağlanması imkanını kullanıcılarına sağlamaktadır. Stüdyo da bulunan yeşil perde, ses sistemleri ve özel ışıklandırma sistemleri ile videolar profesyonelce çekilir ve sisteme hızlı eksiksiz ve hatasız bir şekilde sunulmasını sağlamaktadır.

Referanslar

Uzem.Tv sağladığı özellikleri, 10 yıllık tecrübesi bulunan ekibi, profesyonel  grafik ekibi, webinar uzmanları ile birlikte tam donanımlı ve uzmalar eşliğinde oluşturulmuş stüdyosunu bu zamana kadar bir çok üniversite tercih etmiştir. Uzem.Tv’yi tercih eden üniversiteler şu şekildedir:

Selçuk Üniversitesi, Kırklareli Üniversitesi, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi, Yalova Üniversitesi, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, Gebze Teknik Üniversitesi’dir.