DEMO TALEBİ DEMO TALEBİ
 

Uzaktan Eğitim Merkeziniz

E-Sınav Portalı


Uzem.Tv Kurumsal ve akademik bir eğitim platformu olarak hizmet vermektedir. Bu eğitim platformu içerisinde sizlere sunulan avantajlar sayesinde eğitimleriniz sırasında kolay ve rahat bir kullanımı sizlere sunarak hazırlanan eğitimleri istenilen kitleyle buluşturabilen bir eğitim yazılımıdır.

Uzem.Tv’yi tercih eden üniversiteler

Selçuk Üniversitesi, Kırklareli Üniversitesi, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi, Yalova Üniversitesi, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, Gebze Teknik Üniversitesi’dir. 

Uzem.Tv E-sınav Portalı Nedir?

Uzem.Tv e-sınav portalı kullanıcıların kendilerine özel olarak tanımlanmış şifrelerle hesaplarına giriş yaptığı, internet üzerinden online bir şekilde sınav olabilecekleri online bir e-sınav platformudur. 
Uzem.Tv E-sınav Portalı Kullanıcılara Ne Sağlamaktadır ?
Uzem.Tv kullancılarına aktif bir şekilde sınavlara ulaşma imkanı, online sınavlarında herhangi bir sıkıntı ve donma yaşamadan erişme ve sınavlarına katılma imkanı, ders notları ve ödevlerini sistem kasmadan ve bekleme olmadan yükleme imkanı, kullanıcılara tanıtım videoları ile sistemi nasıl kullanıcaklarının anlatıldığı hızlı, basit ve veri bilgi paylaşım güvenirliliği ile birlikte sınav güvenliği garantisi sunmaktadır. 

Uzem.Tv E-sınav Portalı Niçin Kullanılmalıdır?

Uzem.Tv e-sınav portalı kullanıcılarına uzaktan eğitim desteği sağlamaktadır. Uzaktan eğitim sürecinde çoğu eğitim kurumunun yaşadığı aksaklıklara rağmen Uzem.Tv ile çalışan kurumlar böyle sorunlarla karşılaşmamışlardır. Uzem.Tv sizlere daha hızlı ve güvenilir bir portal sistemi, online sınavlara kolayca ulaşım, online sınav güvenliği, herhangi bir donma ve sorun olmadan sisteme ödevlerini ve notlarını yükleme imkanı, tanıtım videoları ile sınav ve ödevler de bir sorun yaşamamaları ve sistemi hızlıca öğrenme imkanı ile istedikleri an destek alma imkanı sunduğu ve bu işlemleri ivedilikle yaptığı için tercih edilmektedir.